UŽ STE PRIPRAVENÍ PUSTIŤ SA DO VYNOVENIA VÁŠHO BÝVANIA?

Viem, že ste si prečítali ponuku mojich služieb a viete oceniť profesionálne služby, ktoré prinášajú skutočné výsledky.

Môžete sa tak vyhnúť náročnému a dlhodobému organizovaniu prerábky vášho bytu a radšej si užívať príjemné chvíle s rodinou či venovať sa svojim koníčkom.

Rada vám s tým pomôžem.

15-minútová online konzultácia: ZADARMO
Konzultácia, poradenstvo: 15  / hod 

V prípade, že pri organizovaní vašej prerábky bude nutné vycestovať mimo Senca, či Levíc, účtujem si náhradu cestovných nákladov (cestu tam aj späť):

V rámci Senca a Leví– ZADARMO
Mimo Senca a Levíc –
 0,25  / km

Každý projekt, byt, rozsah prerábky, zákazka sú jedinečné, nie sú dva projekty rovnaké, takže aj cena je vždy kalkulovaná individuálne.

Úprava vášho bývania je náročná na čas, preto ju rozdeľujem na 3 etapy.

AKO BUDE NAŠA SPOLUPRÁCA PREBIEHAŤ?

Dohodneme si termín stretnutia, prípadne aké podklady treba poslať, aby som vám mohla spracovať ponuku na vybraté služby vhodné presne pre vás. Ak bude ponuka pre vás vyhovujúca podpíšeme objednávku služieb.

1. etapa

Na stretnutí sa porozprávame o vašich predstavách o vysnívanom bývaní. O problémoch, ktoré vás trápia v terajšom byte. Čo vám prekáža, čo nefunguje, čo by ste chceli zmeniť. Dôležitá je aj informácia o rozpočte, akú sumu môžete investovať do prerábky. A tiež aj čase.

Keď budete mať výkres terajšieho stavu s označením všetkých dôležitých výbežkov, otvorov, rozvodov a nebude potrebné zameranie na vykreslenie môžem sa pustiť do spracovávania návrhov. Ak takýto podklad nemáte, nič sa nedeje, byt či miestnosť zameriam osobne.

Vypracované 3 alternatívy nového členenia bytu a zariadenia najradšej odprezentujem osobne priamo u vás. Samozrejme, je to možné aj on-line konzultáciou. Ako bonus zadarmo vám ponúkam spracovanie štvrtej alternatívy, ktorú vytvorím po vašich pripomienkach.

Na dohodnutý finálny návrh, ak budete mať záujem, spracujem výkaz výmer a orientačný rozpočet.

2. etapa

Je veľmi dôležitá pre prípravu hladkého priebehu vašej rekonštrukcie. Uľahčím vám rozhodovanie, dodám vám cenové ponuky najvhodnejších materiálov a predmetov ako aj dodávateľov na práce.

Vypracujem vám harmonogram – časové naplánovanie celej prerábky, aby ste vy  aj dodávatelia vedeli, kedy sa začne, koľko budú práce trvať, kto po kom nastúpi a kedy si už budete môcť užívať nový trendový domov. Objednám potrebné a odsúhlasené materiály a predmety, aby počas prác nič nechýbalo.

3. etapa

Je samotná realizácia, počas ktorej manažujem všetky práce a dohliadam na to, aby realizácia mala hladký priebehKomunikujem s vami a s dodávateľmi, ktorým pretlmočím všetky vaše pripomienky.

Ak sa vám páčia moje služby, kontaktujte ma alebo vyplňte tento krátky formulár a kliknite na „odoslať“, a ja vám zavolám.

kontakt